Darmowa dostawa od 2000 zł w 3 strefach

Elementy wykończeniowe

Sztacheta drewniana prosta 22x90mm
Sztacheta drewniana prosta 22x90mm

Klasa: I

Gatunek: sosna

Długości: 1,2 / 1,5 / 1,8 m

UWAGA! Termin realizacji wydłużony!

Cena: 11,81 zł
9,84 zł / mb
Sztacheta drewniana zaokrąglona 22x90mm
Sztacheta drewniana zaokrąglona 22x90mm

Klasa: I

Gatunek: sosna

Długości: 1,2 / 1,5 / 1,8 m

UWAGA! Termin realizacji wydłużony!

Cena: 14,76 zł
12,30 zł / mb

Elementy wykończeniowe - podbitki, deski i sztachety

Drewniana podbitka dachowa to tylko jeden z niezbędnych elementów wykończenia domu. Szczelnie zabezpiecza poddasze, kryje też elementy konstrukcyjne więźby dachowej. Zabezpiecza przed wiatrem i uszkodzeniami, jakich mogą dokonać dzikie zwierzęta, np. kuny. Walor użytkowy podbitki idzie w parze z jej estetyką. To dlatego ta część domu najczęściej jest wykonywana z naturalnego drewna. Podbitkę montuje się już po wykonaniu elewacji budynku.

Dodatkowe zabezpieczenie konstrukcji dachu

Drewniane deski, tworzące dach, warto zabezpieczyć przed silnymi podmuchami wiatru. W przypadku czoła krokwi doskonale sprawdzają się deski czołowe. To na tym elemencie montuje się później pas podrynnowy i haki doczołowe. W naszej ofercie znajdziesz deski w klasie pierwszej. To elementy przeznaczone do dalszej obróbki przy użyciu impregnatów. Na życzenie klienta mogą zostać poddane obróbce. Uniwersalny przekrój daje możliwość lepszego łączenia w wersji dolnej i górnej.

Modrzew syberyjski - piękne i trwałe drewno na lata

Szukasz solidnego gatunku drewna na podłogę lub taras? Modrzew syberyjski z północnych obszarów tajgi potrafi znieść srogie, syberyjskie zimy. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Deski modrzewiowe są też odporne na grzyby i pleśń. Nasze deski modrzewiowe sprawdzą się również jako elementy elewacji. Deska modrzewiowa ma różne odcienie, od jasnej, nieco żółtawej, aż po brąz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl