Darmowa dostawa od 2000 zł w 3 strefach

Impregnaty

Filtry

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Impregnaty, oleje i lakierobejca do elementów drewnianych

Chcesz jak najdłużej cieszyć się pięknem drewnianych elementów? Zadbaj o ich właściwe zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych. Prawidłowa, skuteczna i długotrwała ochrona drewna wymaga odpowiednich środków. Jak działają impregnaty? Wnikają głęboko w strukturę drewna i wzmacniają je. Dzięki temu drewno jest trwalsze, nie rozwijają się też na jego powierzchni grzyby pleśniowe. Impregnaty przygotowują również powierzchnię drewna do nałożenia kolejnej warstwy - dekoracjnej.

Lakierobejca do zewnętrznych konstrukcji drewnianych

W naszej ofercie znajdziesz produkty idealne do przydomowego ogródka, lub na działkę. Lakierobejca sprawdzi się jako powłoka końcowa, nakładana na uprzednio zaimpregnowanym drewnie. Zabezpieczone drewno łatwiej czyścić i pielęgnować. Preparat warto stosować na drewniane płoty, okiennice, wiaty samochodowe, altany ogrodowe. Jest polecany także do stolarki drewnianej, czyli okien i drzwi, deskowań elewacji i innych powierzchni drewnianych.

Bezbarwne impregnaty i oleje na taras

Jak zabezpieczyć drewno przed grzybami przebarwiającymi, sinizną i zgnilizną? Sięgnij po bezbarwny impregnat Remmers. Zabezpieczy stolarkę okienną, pergole i altany, meble ogrodowe, okiennice i profile drewniane. Preparat jest odporny na pęcznienie. Impregnat jest wydajny i łatwo się go nakłada. Polecamy także oleje do tarasów. Chronią drewno egzotycznych odmian, jednocześnie eksponując ich naturalną urodę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl