Darmowa dostawa od 2000 zł w 3 strefach

O nas

Brand story Woodrive Tartak Online

Każdy kawałek drewna jaki trzymamy w dłoniach mógłby opowiedzieć nam swoją historię.
Las kojarzy nam się z tajemniczością, mistycyzmem i magią. Z wszechobecnym życiem skrywanym na każdej ścieżce i w każdej koronie drzew.

Las to symbioza świata roślin, zwierząt i ludzi. To miejsce, w którym każdy potrafi odnaleźć, przede wszystkim spokój. Nasz produkt wywodzi się z lasu, ale my szukamy dla niego innowacyjnych rozwiązań i kanałów dystrybucji.

Nauczyliśmy się czerpać z lasu inspirację. Praca z drewnem stała się dla nas pasją.
Nasi współpracownicy potrafią bezbłędnie wskazać najlepsze drzewa, które dostarczą nam najlepszych produktów. Na każdym etapie dbamy o wysoką jakość naszej pracy z szacunkiem traktując to, co otrzymujemy od natury.

Woodrive to marzenie, które stało się rzeczywistością. To połączenie tradycji z nowoczesnością, offline z online, produktu z Klientem. Dając możliwość zakupu drewna w sklepie internetowym z dostawą pod drzwi, definiujemy przyszłość jako miejsce, które tworzymy.

Grupa Burkietowicz Sp. K.

Trafiliście Państwo do firmy, która zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie produktów drzewnych.

Sklep Woodrive Tartak Online jest częścią firmy Grupa Burkietowicz Sp. K., która jest liderem w produkcji prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna w Polsce. Grupa Burkietowicz już od 1895 roku dba o pozycję zaufanego dostawcy drewna budowlanego i drewnianych elementów dekoracyjnych. Sukces firmy zakorzeniony jest w wieloletniej tradycji, doświadczeniu, rozwoju parku maszynowego, otwartej komunikacji oraz w szybkim dostosowaniu się do potrzeb klienta. 

Pragniemy, by klient z pełnym przekonaniem korzystał z naszych usług, dlatego oferujemy wiedzę, technologię oraz doświadczenie.

Najwyższa jakość obsługi online!

Pozycja lidera Grupy Burkietowicz na rynku polskim w zakresie konstrukcji z drewna litego zobowiązała nas do dalszego rozwoju firmy. Tak właśnie powstał sklep internetowy Woodrive Tartak Online. Oferujemy dostęp do funkcjonalnej platformy internetowej wraz z infolinią, pod którą można uzyskać profesjonalne doradztwo. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę produktów, która pozwoli skompletować materiał niezbędny do Twojej realizacji. Pragniemy, aby w Naszym sklepie znajdował się asortyment, którego właśnie potrzebujesz, dlatego portfolio naszego sklepu jest stale poszerzane. Wiemy jak bardzo zależy Ci na czasie, dlatego oferujemy szybką dostawę w 2 dni robocze! 

Domeną naszej firmy jest satysfakcja klienta.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl