Darmowa dostawa od 2000 zł w 3 strefach

Kątowniki

Filtry
Cena
  • od
    do
Złącze kątowe regulowane Simpson ACRL10520
Złącze kątowe regulowane Simpson ACRL10520
  • Zabezpieczenie: stal cynkowana
  • Producent: Simpson Strong-Tie
  • Wymiary: 105x105x90mm
Cena: 7,69 zł
7,69 zł / szt.
szt.
Złącze kątowe wzmocnione Simpson ABR Strong 9020
Złącze kątowe wzmocnione Simpson ABR Strong 9020
  • Zabezpieczenie: stal cynkowana
  • Producent: Simpson Strong-Tie
  • Wymiary: 90x90x65mm
Cena: 3,49 zł
3,49 zł / szt.
szt.

Kątowniki do precyzyjnego łączenia elementów drewnianych

Potrzebujesz solidnego spojenia dla elementów drewnianych? Zaopatrz się w kątowniki. To produkty do zastosowań profesjonalnych, ale też prac w drewnie, wykonanych we własnym zakresie. Stosuje się je przy budowie dachów, wiat, altan, garaży, drewutni. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać połączenia z elementami z drewna lub betonem. Zapewniają trwałość konstrukcji i jej stabilność

Prosty montaż przy pomocy gwoździ lub kotew

Kątowniki, kątowniki ciesielskie, złącza kątowe, lub po prostu złącza to elementy stosowane przy różnego typu pracach stolarskich. Do ich mocowania używa się gwoździ lub kotew. Łączniki odpowiadają za prawidłowe dopasowanie elementów. Gwarantują bezpieczeństwo, ponieważ są wykonane z niskowęglowej stali odpornej na korozję. Jej powierzchnia jest dodatkowo zabezpieczona poprzez cynkowanie ogniowe. Złącza są także wytrzymałe i odporne na obciążenia zginające.

Wytłoczone żebro i podłużne otwory

Dzięki zastosowaniu wytłoczonego żebra polecane złącza charakteryzują się dużą sztywnością. Mają także wytłoczone podłużne otwory na kotwę lub śrubę mocującą. Takie zabezpieczenie zapewnia podwójną regulację. Służy też do tworzenia podpory przegubowo-przesuwnej. Uniwersalna perforacja umożliwia gwoździowanie pełne lub częściowe. Złącza kątowe mają też szeroką gamę zastosowań przemysłowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl