Darmowa dostawa od 2000 zł w 3 strefach

Listwy

Filtry
Kategorie
Cena
  • od
    do
Listwa przypodłogowa 22x45mm
Listwa przypodłogowa 22x45mm

Klasa: I
Gatunek: sosna
Długości: 2,5 / 3,0 / 3,5 m

Cena: 9,98 zł
3,99 zł / mb
Listwa przypodłogowa 22x90mm
Listwa przypodłogowa 22x90mm

Klasa: I

Gatunek: sosna

Długości: 2,5 m / 3,0 m / 3,5 m

Cena: 17,98 zł
7,19 zł / mb

Estetyczne i praktyczne listwy przypodłogowe

Aranżacja wnętrza obejmuje wiele elementów. Jednym z nich, na etapie prac wykończeniowych, są listwy przypodłogowe. Ich podstawowym zadaniem jest maskowanie szczeliny dylatacyjnej. To miejsce, które powstaje na styku ściany i podłogi. Nie tylko psuje estetykę pomieszczenia, ale też zbiera kurz i inne zabrudzenia. Listwy maskują istniejącą szczelinę. Tworzą też estetyczne i funkcjonalne wykończenie.

Ochrona przed uszkodzeniem ścian

Listwy przypodłogowe to także dobra ochrona dla ścian. Chronią przed wilgocią, która mogłaby wniknąć w szczeliny i spowodować wypaczenie drewnianych elementów podłogi. Szukasz niskich listw struganych, które mają ozdobny profil? W naszym sklepie znajdziesz strugane przypodłogowe listwy wykończeniowe. Są wykonane z suszonego drewna sosnowego I klasy. Na całej powierzchni nie mają sęków.

Estetyczne wykończenie wnętrza

Montaż listew przypodłogowych ma ogromny wpływ na końcową estetykę wnętrza. Bez tego elementu podłoga sprawia wrażenie niedokończonej. Dzięki różnym kształtom i wysokościom łatwo dopasować odpowiedni element do swoich potrzeb. Nowoczesne aranżacje są bardziej elastyczne, niż trendy sprzed lat. Listwy nie muszą mieć identycznego koloru, jak podłoga. Ich powierzchnię można też odpowiednio przyciemnić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl