Darmowa dostawa od 2000 zł w 3 strefach

Podbitki i elewacje

Filtry
Długość
Cena
  • od
    do
Deska elewacyjna 19x110mm pióro-wpust Softline
Deska elewacyjna 19x110mm pióro-wpust Softline

Klasa: A/B
Gatunek: sosna
Długość 3,0 / 4,0 m

Cena: 19,89 zł
60,27 zł / m2

Podbitki i elewacje gotowe do dalszej obróbki

Chcesz wyróżnić swój dom spośród wielu innych? Postaw nie tylko na ciekawy projekt bryły, ale też estetyczne elementy wykończeniowe. Indywidualny charakter całości nadaje także elewacja. Powinna być funkcjonalna, a jednocześnie ozdobna. Wybudowana z odpowiednich materiałów będzie trwała i solidna. Od tego, jakie elementy ją stworzą, zależy też izolacja termiczna i akustyczna.

Deska elewacyjna łączona metodą pióro-wpust

W naszej ofercie znajdziesz deski, które idealnie sprawdzą się jako elementy elewacji, nadbitki i deski obiciowe. Pakowane po kilka sztuk mają w opisie informację, jaką powierzchnię pokrywają (obliczenia są uzależnione od długości desek). Deski łączone metodą pióro-wpust można mocować gwoździami lub wkrętami do pióra. Będzie to bardziej estetyczna opcja, zwana montażem ukrytym. Przy łączeniu bezpośrednio na zewnętrzną stronę deski należy zachować regularne odstępy, ponieważ montaż będzie widoczny.

Podbitka, czyli idealne zabezpieczenie przed zaciekami

Zakończyłeś prace przy elewacji? Czas na podbitkę. Zabezpieczy ona elewację przed działaniem czynników atmosferycznych, jak również ptaków czy gryzoni. Okap to również element, który osłania przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wybierając materiał do wykończenia podbitki, zwróć uwagę na jego parametry techniczne. Zadbaj też, aby podbitka była zgrana kolorystycznie z pozostałymi częściami obiektu. Jej powierzchnię pokryj specjalnymi farbami i lakierami ochronnymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl