Darmowa dostawa od 2000 zł w 3 strefach

Tarasy i podłogi

Filtry
Cena
  • od
    do
Deska tarasowa Cancun 28x120 mm
Deska tarasowa Cancun 28x120 mm
  • Klasa: AB
  • Gatunek: sosna
  • Długość: 4,0 m
Cena: 55,15 zł
114,90 zł / m2
szt.

Estetyczne tarasy i podłogi na długie lata

Chcesz stworzyć idealne miejsce do wypoczynku na zewnątrz? Taras coraz częściej pełni funkcję drugiego salonu. Jeśli dobrze go zaprojektujesz, będziesz mógł cieszyć się z długich letnich wieczorów. Ważniejsze od elementów wystroju jak meble czy dodatki są odpowiednie deski tarasowe. Podłoga w tym miejscu jest wystawiona na czynniki zewnętrzne, dlatego musi być wykonana z solidnych gatunków drewna.

Krajowe i zagraniczne drewno tarasowe

Trwałość i estetykę podłogi na tarasie zapewni wiele gatunków drewna. Nie trzeba sięgać po odmiany egzotyczne. W tej roli świetnie sprawdzi się dobrze zaimpregnowana sosna czy świerk. Twardsza odmiana drewna to np. modrzew skandynawski. To gatunek wąskosłoisty o dużej gęstości. Dzięki temu potrafi przetrwać długie, północne zimy. Wytrzymałe i odporne deski nie ulegają wypaczeniu, jak również działaniu grzybów i innych szkodników.

Niepowtarzalny charakter podłogi na tarasie

Modrzew syberyjski zachwyca łagodną, miodową kolorystyką. Deska z tego drzewa ma kilka odcieni, od żółto białej, po jasny brąz. Dzięki temu taras zyskuje niepowtarzalny charakter. Dostępne u nas deski ryflowane ułatwiają spływanie z nich wody, która tym samym nie gromadzi się na podłodze. Deski są mniej narażone na pochłanianie wilgoci i pękanie. Dodatkowo ich atutem jest to, iż są antypoślizgowe. Posiadanie ryfli powoduje osiadanie w nich kurzu i zabrudzeń, dlatego podłogę tarasu trzeba starannie zmiatać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl