Darmowa dostawa od 2000 zł

Tarasy i podłogi

Deska tarasowa 27x144mm (długość 4000mm)
Deska tarasowa 27x144mm (długość 4000mm)

Klasa: AB

Gatunek: modrzew syberyjski

Długość: 4 m

Cena: 309,17 zł
134,19 zł / m2
paczka
Deska tarasowa 28x145mm (długość 4500mm)
Deska tarasowa 28x145mm (długość 4500mm)
  • Klasa: AB
  • Gatunek: świerk skandynawski
  • Długość: 4,5 m
Cena: 52,52 zł
80,49 zł / m2
szt.

Estetyczne tarasy i podłogi na długie lata

Chcesz stworzyć idealne miejsce do wypoczynku na zewnątrz? Taras coraz częściej pełni funkcję drugiego salonu. Jeśli dobrze go zaprojektujesz, będziesz mógł cieszyć się z długich letnich wieczorów. Ważniejsze od elementów wystroju jak meble czy dodatki są odpowiednie deski tarasowe. Podłoga w tym miejscu jest wystawiona na czynniki zewnętrzne, dlatego musi być wykonana z solidnych gatunków drewna.

Krajowe i zagraniczne drewno tarasowe

Trwałość i estetykę podłogi na tarasie zapewni wiele gatunków drewna. Nie trzeba sięgać po odmiany egzotyczne. W tej roli świetnie sprawdzi się dobrze zaimpregnowana sosna czy świerk. Twardsza odmiana drewna to np. modrzew skandynawski. To gatunek wąskosłoisty o dużej gęstości. Dzięki temu potrafi przetrwać długie, północne zimy. Wytrzymałe i odporne deski nie ulegają wypaczeniu, jak również działaniu grzybów i innych szkodników.

Niepowtarzalny charakter podłogi na tarasie

Modrzew syberyjski zachwyca łagodną, miodową kolorystyką. Deska z tego drzewa ma kilka odcieni, od żółto białej, po jasny brąz. Dzięki temu taras zyskuje niepowtarzalny charakter. Dostępne u nas deski ryflowane ułatwiają spływanie z nich wody, która tym samym nie gromadzi się na podłodze. Deski są mniej narażone na pochłanianie wilgoci i pękanie. Dodatkowo ich atutem jest to, iż są antypoślizgowe. Posiadanie ryfli powoduje osiadanie w nich kurzu i zabrudzeń, dlatego podłogę tarasu trzeba starannie zmiatać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl