Darmowa dostawa od 2000 zł

Bezbarwny impregnat gruntujący do drewna Remmers

Dostępność: brak towaru
Cena: 146,99 zł 146.99
  58,80 zł / l
ilość op.
Producent: Remmers
Kod produktu: Z16772

Dane techniczne

Rodzaj produktu Impregnat ochronny
Zastosowanie Na zewnątrz
Zużycie 140-160 ml/m2 (dwie warstwy)

Opis

Impregnat gruntujący do drewna konstrukcyjnego Remmers to rozpuszczalnikowy impregnat przeznaczony do zastosowań na zewnątrz oraz do elementów wykonanych z drewna budowlanego i konstrukcji drewnianych.

Impregnat stosowany do elementów budowlanych stabilnych wymiarowo:
- stolarka okienna i drzwiowa,,
- pergole i altany ogrodowe,
- meble ogrodowe,
- okiennice,
- profile drewniane,

oraz elementów niestabilnych wymiarowo, takich jak:
- wiaty samochodowe,
- deskowania dachu i elewacji,
- konstrukcje szachulcowe,
- płoty.

Bezbarwny impregnat Remmers to głęboko penetrujący preparat profilaktycznie zabezpieczający drewno przed grzybami przebarwiającymi czy niszczącymi drewno. Chroni przed sinizną i zgnilizną drewna. Stanowi barierę dla szkodników żerujących w drewnie.

Preparat jest odporny na pęcznienie, reguluje wilgotność drewna i zapewnia dobrą przyczepność następnych powłok. Nie nadaje się do drewna mającego stały kontakt z gruntem i wodą.

Impregnat jest wydajny i łatwy do nałożenia przy pomocy pędzla. Osiąga skuteczność po nałożeniu 140-150 ml/m2 - zwykle potrzeba nałożenia dwóch warstw do osiągnięcia wskazanej ilości.

Remmers to doświadczony niemiecki producent specjalizujący się w produkcji chemii budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz powłok lakierniczych dla przemysłu. Firma powstała w 1949 roku i dostarcza produkty wysokiej jakości stanowiące alternatywę dla marek takich jak Vidaron, Sadolin czy Drewnochron.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl