Darmowa dostawa od 2000 zł w 3 strefach

Grunty

Filtry
Kategorie

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bezbarwne grunty do drewna Remmers

Chcesz skutecznie zabezpieczyć elementy drewniane przed sinizną, zgnilizną i insektami? Sięgnij po impregnat ochronny do drewna Remmers. Jest przeznaczony do zastosowań na zewnątrz, elementów wykonanych z drewna budowlanego i konstrukcji drewnianych. Odporny na pęcznienie, reguluje wilgotność drewna. Zapewnia dobrą przyczepność następnych powłok. Rozpuszczalniki o nikłym zapachu nie drażnią podczas stosowania.

Preparat do drewna stosowanego na zewnątrz

Polecany przez nas impregnat może być stosowany do elementów budowlanych stabilnych i niestabilnych wymiarowo. Używaj go do stolarki okiennej i drzwiowej, mebli ogrodowych, okiennic, profili drewnianych, pergoli i altan. Przy jego pomocy łatwo zabezpieczyć także wiaty samochodowe, deskowania dachu i elewacji, konstrukcje szachulcowe, płoty. Głęboko penetrujący preparat chroni także przed grzybami przebarwiającymi i niszczącymi drewno. Tworzy barierę dla szkodników żerujących w drewnie.

Wydajność i łatwość aplikacji

Bezbarwne grunty osiągają swoją skuteczność po nałożeniu dwóch warstw. Są wydajne i łatwo je rozprowadzić za pomocą pędzla. Przed zastosowaniem usuń brud, tłuszcz i łuszczące się powłoki. Impregnat gruntujący należy stosować wyłącznie na surowym drewnie. Nakładaj go w kierunku zgodnym z układem włókien drewna. Zaimpregnowane drewno przechowuj na nieprzepuszczalnej powierzchni aż do całkowitego wyschnięcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl