Darmowa dostawa od 2000 zł

Lazury

Lakierobejca dekoracyjna Remmers z filtrem UV
Lakierobejca dekoracyjna Remmers z filtrem UV

Zastosowanie: na zewnątrz i wewnątrz

Lazura / połysk jedwabisty

Pojemności: 2,5 / 5 / 10 / 20 l

Cena: 155,00 zł
62,00 zł / l
Lazura do drewna Remmers HK Lazura 3w1 - grunt i impregnat
Lazura do drewna Remmers HK Lazura 3w1 - grunt i impregnat

Zastosowanie: na zewnątrz

Lazura / mat jedwabisty

Pojemności: 2,5 / 5 / 10 / 20 l

Cena: 155,00 zł
62,00 zł / l

Lazura, czyli impregnat i farba gruntująca

Chcesz skutecznie zabezpieczyć powierzchnie drewniane przed czynnikami zewnętrznymi? Sięgnij po lazurę. W ten sposób ochronisz altanę, pergolę ogrodową, wiatę samochodową, okiennice, drzwi czy drewniane okna. Produkt sprawdzi się też do impregnacji konstrukcji szachulcowych, profili drewnianych, płotów, bram, deskowań różnego typu. Warto się w niego zaopatrzyć planując zakup drewnianych mebli ogrodowych.

Głęboko penetrujący impregnat do drewna

Impregnat lazurujący przypomina farbę gruntującą. Łącząc cechy kilku produktów, jest skuteczniejszy. Użycie lazury powoduje, że woda nie może wniknąć w pomalowane powierzchnie. Nadmiar wilgoci kumuluje się w postaci kropel, osiadających na powierzchni. Efekt tego perlenia łatwo usuniesz przy pomocy ścierki. Drewno użytkowane na świeżym powietrzu jest narażone nie tylko na czynniki atmosferyczne, ale też działanie owadów i grzybów, powodujących siniznę i gnicie.

Solidny podkład, który pozwala drewnu oddychać

Impregnat lazurujący lekko matowi powierzchnie. Może być stosowany jako powłoka gruntująca, międzywarstwowa, lub też powłoka końcowa. Nie należy go stosować do elementów drewnianych, które mają kontakt z gruntem, np. podłóg, tarasów i podestów. Dostępna w naszym sklepie lazura Remmers nie tylko chroni, ale też pełni funkcję dekoracyjną. Jest dostępna w kilku atrakcyjnych wariantach kolorystycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl