Darmowa dostawa od 2000 zł w 3 strefach

Wkręty i kotwy

Filtry
Cena
  • od
    do
Kotwa mechaniczna do betonu Simpson WA M10-103/30
Kotwa mechaniczna do betonu Simpson WA M10-103/30
  • Zabezpieczenie: stal cynkowana
  • Producent: Simpson Strong-Tie
  • Wymiary: M10x103
Cena: 3,69 zł
3,69 zł / szt.
szt.
Kotwa mechaniczna do betonu Simpson WA M12-119/20
Kotwa mechaniczna do betonu Simpson WA M12-119/20
  • Zabezpieczenie: stal cynkowana
  • Producent: Simpson Strong-Tie
  • Wymiary: M12x119
Cena: 4,99 zł
4,99 zł / szt.
szt.

Wkręty i kotwy do betonu i żelbetu

Kotwy to najpopularniejszy sposób łączenia ze sobą elementów konstrukcji. Mocowanie mechaniczne jest stosowane przede wszystkim w budownictwie. Stalowa kotwa zapewnia o wiele większą wytrzymałość i trwałość łączenia kołki rozporowe. Stosowana jako część konstrukcji uniemożliwia przesunięcie lub obrót.

Wysoka nośność i szybki montaż

Chcesz połączyć trwałe elementy konstrukcji takie jak wieńce czy nadproża? W naszej ofercie znajdziesz detale wykonane ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie poprzez cynkowanie elektrolityczne. Złącza wkręcane i wbijane w mur stosuje się przy drewnianych i żelbetowych konstrukcjach budynku. W miejscach narażonych na silne działanie wiatru zaleca się zwiększenie ich liczby. Polecane produkty charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością na rozciąganie i ścinanie.

Łączenie elementów na różnych powierzchniach

Wkręt i kotwy przydają się do zastosowań profesjonalnych, jak również do prac, wykonywanych samodzielnie. Można je stosować do wiązarów dachowych, konstrukcji wiat i altan, konstrukcji budynków gospodarczych i garaży wykonanych z drewna. Sprawdzą się też w konstrukcjach metalowych, przy mocowaniu maszyn, belek czy też wieszaków. Przy dokręcaniu nakrętki śruba jest rozpierana do ścianek otworu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl